Zviedru kvalitāte

Zīmols Kamasa Tools ir dibināts pirms vairāk nekā 50 gadiem, 1968.gadā. Jau kopš sākuma jaunu darbarīku izstrāde tiek balstīta uz profesionālo automehāniķu prasībām un vēlmēm, tās apvienojot ar zviedru inženierijas zinātību un patiesu interesi par funkcionalitāti un kvalitāti. Tieši tādēļ visi instrumenti un darbnīcu aprīkojums ir augstākās kvalitātes, kas atbilst stingriem instrumentu standartiem un citām mūsdienu rūpniecības prasībām.

Augstas kvalitātes instruments vienmēr ir kas vairāk nekā tikai instruments.

Papildus tādām pamatprasībām kā funkcionalitāte un izturība, tam jābūt ergonomiski izstrādātam un drošam, profesionālam mehāniķim to lietojot. Tam arī ilgi jākalpo un jāspēj izturēt skarbo vidi netīrā darbnīcā. Tādēļ Kamasa Tools instrumentus un darbnīcu aprīkojumu izstrādā un ražo atbilstoši nozares stingrākajiem standartiem un noteikumiem. Šeit ir daži piemēri:

DIN
DIN ir Vācijas standartizācijas organizācija, un DIN standarti ir lielākā prasību līmeņu kolekcija. Nozares standarti tiek piemēroti starptautiski un tie kopumā aptver visu veidu rokas darbarīkus ar specifikācijām par izmēriem, leņķiem, slodzi u.c.

CE
CE (Conformité Européenne) ir produkta marķējums, ko izmanto EEZ (Eiropas Ekonomikas zonā). CE marķējums apliecina, ka produkts atbilst prasībām saskaņā ar piemērojamiem standartiem, ko attiecībā uz instrumentiem bieži nosaka ISO (Starptautiskā standartizācijas organizācija). ISO standarti aptver darba drošības un traumu riskus, domkratu spiediena slodzi, instrumentu vibrācijas, skaņas līmeņus, elektroinstrumentu magnētiskos traucējumus u.c.

IEC
IEC (International Electrotechnical Commission) ir komisija, kas izstrādā un nosaka starptautiskus standartus elektronikas un elektrotehnikas jomā. IEC standartu piemēri, kas attiecas uz Kamasa Tools instrumentiem, ir slodzes un tipa apstiprinājumi augstsprieguma instrumentiem.

VDE
VDE (Verband der Elektrotechnik, Elektronik und Informationstechnik) ir grupa, kas izsniedz tipa apstiprinājumus attiecībā uz instrumentu elektrisko izolāciju. VDE globālajā tirgū darbojas konsultējot un sadarbojoties.

Vienkāršoti var teikt, ka standarts vai norma ir noteikumu, prasību un testēšanas metožu apkopojums, kuram produktam ir jāatbilst, lai to varētu uzskatīt par lietotājam drošu un labu. Lai to varētu uzskatīt par standartu, par to savstarpēji jāvienojas arī vispāratzītām iestādēm un grupām. Ievērojot standartu, tiek izmantota arī iepriekšējā pieredze, kas galu galā noved pie produkta, kurš darbojas tā, kā tas bijis iecerēts.

Tā ir zviedru kvalitāte.

Rūpnīcā rūpīgi pārbaudīti instrumenti

Darbarīks nav izturīgāks par materiālu, no kura tas ir taisīts. Izejmateriāli tiek rūpīgi pārbaudīti un analizēti, pirms tie tiek apstiprināti ražošanai. Sākotnējā izstrādes stadijā mēs pārbaudām jauno instrumentu prototipus attiecībā uz slodzi, nodilumu un funkcionalitāti. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka Kamasa Tools instrumenti ir augstākās kvalitātes, kādu jūs sagaidāt.

Kamasa Tools instrumenti ir izgatavoti no nodilumizturīgiem un augstas stiprības materiāliem, kas ilgstoši spēj izturēt ikdienas lietošanu darbnīcās. Ar rūpīgi izstrādātiem testiem mēs nodrošinām, ka visas detaļas ir augstākās kvalitātes, atbilstoši pircēja prasībām. Pārbaudēm rūpnīcās ir vairāki mērķi – daļēji tos veic, lai samazinātu materiālu defektu risku izgatavotajos instrumentos, un daļēji, lai sasniegtu noteiktu izturību, ilglietojumu un kalpošanas laiku. Noteiktas instrumentu kategorijas, piemēram, pacēlājus un domkratus, vai instrumentus ar aizsardzību pret augstu spriegumu elektrisko un hibrīdautomobiļu apkopes un remonta laikā, ir īpaši svarīgi pārbaudīt no drošības viedokļa.


Materiāli un to rūdīšana

Lai nodrošinātu instrumentu nodilumizturību un kalpošanas laiku, ir jābūt pareizas kvalitātes izejmateriāliem, vairumā gadījumu tas ir augstas stiprības tērauds. Labi apmācīti inspektori, izmantojot dažādus testus, veic sakausējumu materiālu analīzi. Vēl viena svarīga testēšanas joma ir izturība pret vielām, kas atrodamas autodarbnīcās, piemēram, dažāda veida eļļas, benzīns un citas bīstamas vielas.

Triecienuzmavas ir piemērs tādiem instrumentiem, kuru mehāniskajai izturībai ir īpaši svarīga loma. Ar pareiziem izmēriem un stiprinājumiem atklātajos punktos mēs nodrošinām, ka instrumenti tiek galā ar smagiem izaicinājumiem.

Slodze un nodilums

Slodzes un nodiluma pārbaude notiek gan prototipiem, gan gatavajiem produktiem, kas tiek ņemti tieši no ražotnes. Šādas pārbaudes piemērs ir sprūdrata roktura noslogošana ar griezes momentu līdz līmenim, kāds tam ir paredzēts. Nodiluma testi notiek, veicot atkārtotas darbības, piemēram, ilgstoši atverot un aizverot atvilktnes instrumentu ratiņos. Pēc ilgstoši atkārtota nodiluma testa mēs demontējam pārbaudītos instrumentu ratiņus un izmeklējam visu iesaistīto detaļu nodilumu. Vēl viens testa piemērs ir sprūdrata uzgriežņu atslēgu un kombinēto uzgriežņu atslēgu darbības pārbaude.

Kamasa Tools profesionālo automehānikas produktu klāsts ir izgatavots no daudz dažādiem materiāliem, sākot no augstas stiprības tērauda un alumīnija, un armatūras tērauda līdz ar stikla šķiedru stiprinātai plastmasai un dažādiem gumijas maisījumiem. Neatkarīgi no materiāla, visi instrumenti tiek pārbaudīti, lai sniegtu drošību, kas nepieciešama mūsdienu autodarbnīcās.


Pārbaudīti darbnīcās

Profesionāli automehāniķi zina vislabāk, kā tiek izmantoti instrumenti un kādām prasībām tiem jāatbilst. Tāpēc rūpīgas instrumentu pārbaudes uz vietas autodarbnīcās ir svarīga jaunu Kamasa Tools instrumentu izstrādes sastāvdaļa. Instrumentu pārbaužu rezultāti un viedokļi tiek izmantoti uzlabojumiem, pirms instrumenti tiek apstiprināti un kļūst par daļu no mūsu plašā darbarīku klāsta. Mēs esam sadarbojušies un konsultējušies ar profesionālām autodarbnīcām daudzu gadu garumā, lai palīdzētu tādiem profesionāļiem kā jūs, kuri izvirza augstas prasības saviem instrumentiem.

Kamasa Tools produktu klāstā ietilpst viss darbnīcu aprīkojums, kāds nepieciešams modernai autodarbnīcai, sākot no sprūdrata rokturiem līdz motora instrumentiem, domkratiem un instrumentu ratiņiem. Katra pārbaude ir izstrādāta atbilstoši darbarīka sarežģītībai un ekspluatācijas jomai, lai sniegtu atbildes uz svarīgiem jautājumiem:

  • Kāds būtu labākais instrumenta dizains?

  • Kādi uzlabojumi dotu ātrāku apkalpošanu un remontu?

  • Kā var atvieglot automehāniķa darbu?

Vienkāršākus instrumentus, piemēram, skrūvgriežus un knaibles, bieži testē vairāki automehāniķi vienlaikus, veicot plašu darbu spektru. Tādā veidā mēs iegūstam daudz informācijas par nepieciešamajām korekcijām, kas uzlabotu produktus. Sarežģītākus produktus, piemēram, īpašus instrumentus un instrumentu ratiņus, mehāniķi pārbauda uz vietas Kamasa Tools, lai sniegtu dziļāku izpratni par vajadzībām transportlīdzekļu un kravas automašīnu apkopes un visu veidu transportlīdzekļu remonta laikā.

Arī testēšanas plāns un apjoms ir pielāgots instrumenta veidam. Daži testēšanas jomu piemēri:

Dizains un izskats

Kvalitatīvu instrumentu raksturo materiālu izvēle, uzmanība detaļām un produkta dizains ar lielisku apdari. Tāpat kā kopējais izskats un stabila sajūta, kad turat Kamasa Tools darbarīku rokā.

Funkcijas un veiktspēja

Pneimoimpulsu uzgriežņatslēgai ir jābūt piemērota izmēra, tai jābūt lietojamai ar visu izmēru skrūvēm, un tai jānodrošina laba piekļuve šaurās vietās. Mērinstrumentam jābūt izturīgam un pietiekami precīzam. Izmantojot pārbaudes un novērtējumus, mēs izstrādājam darbarīkus, kas izceļas uz pārējo fona.

Funkcionalitāte un ergonomika

Darbnīcā, kur ir eļļa, smērvielas, benzīns un putekļi, slikta saķere var izraisīt savainojumus mehāniķiem un bojājumus transportlīdzekļiem. Laba saķere un pareiza instrumentu materiāla izvēle ievērojami samazina šos riskus. Pneimatiskie instrumenti ar zemu trokšņa līmeni un samazinātām vibrācijām palīdz saglabāt veselību un veicina labu darba vidi.

Efektivitāte un produktivitāte

Ātra apkalpošana un remonts ir svarīgi gan darbnīcu rentabilitātei, gan konkurētspējai klientu vidū. Tādi produkti kā instrumentu ratiņi atvieglo darbu un nodrošina labi funkcionējošu darba vidi darbnīcā.

Drošība mehāniķiem un transportlīdzekļiem

Joma, kurā drošība ir īpaši svarīga, ir celšanas aprīkojums, piemēram, domkrati, transmisijas lifti un darbnīcu celtņi. Tas attiecas arī uz darbu ar hibrīdtransportlīdzekļiem, kas saistīts ar augstsprieguma risku.

Pārbaužu un novērtējumu rezultāti tiek izmantoti nepieciešamajiem uzlabojumiem – lai jums būtu instruments, kas darbojas vienmēr.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Interneta veikalu cenas - Kurpirkt.lv Salidzini.lv logotips Ceno.lv